Březen 2016

Sraz sběratelů panenek Brno 2016

7. března 2016 v 20:13 | Maianne |  Akce oznámění 2016
Milí příznivci, spolubojovníci a hrdí majitelé, opět vás letos chceme pozvat na sraz sběratelů panenek, který již tradičně pořádá nás klub. Po trochu komplikované organizaci vám s radostí oznamujeme, že i letos se sejdem v Brně. Termín bude opět květnový, takže se na vás budeme těšit v sobotu 14.5.2016.

Dnes tedy oficiálně zahajujeme přijem přihlášek na sraz, který se bude konat v našem oblíbeném penzionu FINO Club v Modřicích u Brna. Protože se nám osvědčilo moci zůstat i přes noc, abychom si v klidu mohli popovídat a bavit se, nabízíme i letos možnost rezervovat si ubytování ze soboty na neděli (případně z pátku na sobotu). Rezervaci noclehu je potřeba ohlásit spolu s přihláškou.
Budeme mít jako loni rezervovaný menší salonek (je zde více světla a je dostupnější z ostatních prostor i z venku). Z toho plyne, že spolu s příhláškou je potřeba zaplatit registrační polatek 150 Kč (pro členy Klubu sběratelů panenek je to 100 Kč). V rámci tohoto poplatku bude pro účastníky k dispozici občerstvení - chlebíčky, koláče, ovoce, pití, káva. Oběd, případně večeři si každý platí sám.
Spolu s potvrzenou přihláškou vám zašleme informaci o účtu, na který je potřeba zaslat peníze.

Prosíme vás, abyste poslali přihlášku co nejdříve (kvůli rezervaci noclehů i počtu přihlášených) mailem na adresu: maianne@email.cz
Do přihlášky uvěďte své jméno a příjmení (případně i přezdívku z Facebooku), počet osob, které přihlašujete (pokud přijedete s doprovodem), jestli chcete rezervovat ubytování a na kolik nocí a kontakt na sebe (nejlépe mobil, abychm vás mohli v případě akutní potřeby kontaktovat).


Tady je odkaz na stránky penionu. Pro nováčky řikládám také dvě mapky místa pro lepší orientaci - v obou případech lze sjet z dálnice D1 (v obou směrech, od Prahy i z Ostravy) na druhém sjezdu, směr Vídeň, a pak pokračovat stále dál až do Modřic.Zájemci z Prahy a okolí se na nás mohou obrátit pro případnou žádost o odvoz, pojedou minimálně dvě, možná tři auta. Pokud někdo přijede do Brna vlakem a bude chtít odvést do penzionu, je potřeba to opět zmínit v přihlášce, abychom se domluvili na místě a čase.

Moc se na vás všechny těšíme.
Majka a spol.

Sraz sběratelů panenek Praha - jaro 2016

7. března 2016 v 6:07 | Maianne |  Akce oznámění 2016
Letošní organizace tradičního jarního srazu v Praze se nám trochu zkomplikovala. Vzhledem k narůstajícímu počtu účastníků jsme došli k názoru, že prostor ve Ferdinandě nám už nestačí a hledali jsme prostory nové, což se ukázalo dost složité. Nakonec jsme se rozhodli uspořádat tento sraz v restauraci Amfora v Praze Karlíně.
Prostory zde jsou větší, prostředí je útulné a majitelé ochotní se domluvit.
Takže vás všechny zveme v sobotu 16.4.2016 ve 12 hodin na Jarní sraz sběratelů panenek do Amfory.
Doufáme, že změna místa vás neodradí a příjdete se nejen podívat, ale především předvést své miláčky, krásky a krasavce a samozřejmě své výtvory na ně Smějící se.


Adresa místa: restaurace Amfora, Sokolovská 71, Praha 8 - Karlín.
Podrobnosti najdete na stránkách Lenky, která je organizátorem srazu. POZOR na to, že na sraz jsou letos POVINNÉ PŘIHLÁŠKY pro všechny účastníky!

Na všechny se moc těšíme,

Majka a spol.