Den otevřených dveří - Panenky v Libni

18. ledna 2016 v 18:26 | Maianne |  Akce 2016
I když už výstava nějakou dobu běží, máte ještě šanci podívat se na první naučnou výstavu o kloubových panenkách. Takže kdybyste se chtěli něco málo dozvědět o BJD panenkách nebo ostatních "kloubovkách", které náš Klub sběratelů kloubových panenek pokrývá, můžete se stavit do konce týdne na Městském úřadě v Praze-Libni (říká se tomu "Bílý dům") na adrese: U Meteoru 6, Praha 8.

V pátek 15.1.2016 jsme měli v rámci výstavy "Den otevřených dvěří s panenkami" Smějící se.Protože na vlastní výstavě je jen pár ukázak, dohodli jsme se, že tento den ukážeme zájemcům jednak další, běžně určitě neviděné panenky a pak pár zajímavostí ze světa tvoření.
Akce začala úspěšně přepadovkou skupinky malých holčiček ze školky. Erika je úspěšně zvládla, navnadila a zaujala nejen ukázkou svých miniaturních pokojíčků, ale především si s nimi vyzkoušela malé modelování. Myslím, že spokojenost byla na obou stranách :D
Další fotky najdete v Galerii.

Renča si vzala na starost "pohyblivé vzorky" Smějící se a zaujatě povídala a ukazovala, co všechno BJD panenky dovedou. Zejména děti upoutaly malinké doplňky, jako byl blýskající foťák nebo báječný otevírací kufřík od Světlanky.


Dopělí, samozřejmě, ocenili více ukázku možností, jež BJD panenky nabízejí kreativním majitelům, a obdivovali různorodost co do velikosti, typů a obličejů panenek od různých autorů.A také nadšeně obdivovali přeměny obyčejných plastových panenek pro děti (Monster High) na zajímavé umělecké kousky, které tu předvedly Dana, Margarit a Helenka.
Ještě jednou zde chci poděkovat všem děvčatům, které se na této akci podílely, za čas a ochotu nejen panenky přivést, ale také se podělit s návštěvníky o nápady, informace, zkušenosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babakat | 18. ledna 2016 v 18:41 | Reagovat

Jedna dollka hezčí než druhá. Moc se vám to holky povedlo!!! :-)

2 Šárka | 18. ledna 2016 v 19:45 | Reagovat

Mě úplně dostala fotka mrňouska v tom krabičkovém pokojíčku! ♥
A ty předělané MH jsou také nádherné! :-)
Jo, já bych se na takové výstavě zbláznila! Nevěděla bych kam dřív mrknout a pořád bych se nad vším rozjímala!!! :-) Moc krásná výstava. :-)

3 abraxice | Web | 19. ledna 2016 v 19:55 | Reagovat

Moc krásné kousky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama