Leden 2016

Začátek roku 2016 u Tonnerů

20. ledna 2016 v 6:57 | Maianne |  Novinky Fashion
Jako již tradičně zahajují u Tonnerů rok předváděcí akcí v půlce ledna. Ani letos nezapomněli a o víkendu proběhla úvodní akce. Možná proto, že mají letos 25tileté výročí a chystají velkou akci na červen, nepředvedli mnoho novinek. Takže apsoň pár obrázků.

Už v půlce minulého týdne se objevily na jejich stránkách nové panenky v řadě Patience. Basic verze spolu s krásně upravenou paručkou je určitě lákavá, i svou cenou.

Copyright Wilde Imagination - source: www.wildeimagination.com

Také už vystavili pár nových Ellowynek, které naživo předvedli právě na této akci, a to

A Dream of Marigold & Cinnamon
Baffled in Brocade
Copyright Wilde Imagination - source: www.wildeimagination.com

Den otevřených dveří - Panenky v Libni

18. ledna 2016 v 18:26 | Maianne |  Akce 2016
I když už výstava nějakou dobu běží, máte ještě šanci podívat se na první naučnou výstavu o kloubových panenkách. Takže kdybyste se chtěli něco málo dozvědět o BJD panenkách nebo ostatních "kloubovkách", které náš Klub sběratelů kloubových panenek pokrývá, můžete se stavit do konce týdne na Městském úřadě v Praze-Libni (říká se tomu "Bílý dům") na adrese: U Meteoru 6, Praha 8.

V pátek 15.1.2016 jsme měli v rámci výstavy "Den otevřených dvěří s panenkami" Smějící se.Protože na vlastní výstavě je jen pár ukázak, dohodli jsme se, že tento den ukážeme zájemcům jednak další, běžně určitě neviděné panenky a pak pár zajímavostí ze světa tvoření.
Akce začala úspěšně přepadovkou skupinky malých holčiček ze školky. Erika je úspěšně zvládla, navnadila a zaujala nejen ukázkou svých miniaturních pokojíčků, ale především si s nimi vyzkoušela malé modelování. Myslím, že spokojenost byla na obou stranách :D
Další fotky najdete v Galerii.
Vernisáž výstavy panenek v Libni

18. ledna 2016 v 17:27 | Maianne |  Akce 2015
Za velké podpory a pomoci ze strany pořadatelky z městkého úřadu Prahy 8 jsme v pondělí 7.12.2015 připravili výstavu kloubových panenek, zaměřenou tentokrát především poučně. Večer pak proběhla vernisáž, které se sice zůšastnila jen malá skupinka lidí, za to byla z jejich strany nadšeně přijata a snad i další návštěvníky tato malá akce zaujme.
Takže tady jen pár fotek z instalace, další fotky najdete v Galerii.


Výstava panenek - Libeň Praha 2015

18. ledna 2016 v 16:56 | Maianne |  Akce oznámení 2015

Ve spolupráci s městkým úřadem v Praze-Libni pořádáme naučnou výstavu o kloubových panenkách. Výstava proběhne od 8.12.2015 do 22.1.2016 a najdete ji v tzv. Bílém domě (Informační centrum městské části Praha 8), na adrese: U Meteroru 6, Praha 8.