Říjen 2015

Mezinárodní výstava panenek - Praha 2015

18. října 2015 v 8:42 | Maianne |  Akce oznámení 2015
Po dvou letech je tady zase fantastická Mezinárodní výstava uměleckých panenek, loutek a medvídků Teddy (zde jsou oficiální stránky), kterou pořádá sdružení Art cz Gallery ve spolupráci s dalšími partnery a sponzory vždy jednou za dva roky. Letos se bude konat již třetí ročník této výjimečné akce a bude otevřená od pátku 27.11.2015 od neděle 29.11.2015. Výstava se bude konat v Praze, ve Slovanském domě, Na příkopě 22.


Protože jsme společně shlédli již minulou výstavu (článek jsem nestihla připravit, ale brzy to napravím, abych vás patřičně navnadila Smějící se), chceme i letos zorganizovat pro zájemce hromadnou návštěvu v sobotu od 9:30 hod. Letos se nekupují vstupenky dopředu, takže stačí, když se sejdeme před Slovanským domem v 9:15, abychom v klidu stihli začátek.
Pokud máte zájem jít na výstavu společně, napište mi na mail: maianne@email.cz, abych věděla, kolik lidí a kdo dorazí.
Pro mimopražské se můžeme domluvit na případném vyzvednutí někde v dosahu.
Ke Slovanskému domu se dostanete nejlépe
- metrem A, stanice Můstek (východ dole Na Můstku na Václavském náměstí) a pak dál pěšky po uloci Na příkopě nebo
- metrem B, stanice Nám. Republiky a odtud kolem Obecního doku a domu U Hybernů do ulice Na příkopě.

Na všechny se moc těšíme a vy se můžete těšit na nádherný zážitek.

Majka a LenkaResinové panenky od Wilde

18. října 2015 v 8:25 | Maianne |  Fashion kloubové panenky
Již v minulém článku jsem upozorňovala na novou nabídku Wilde na nahé resinové panenky. Od včerejška jsou konečně v prodeji a mají je skladem, i když jen omezený počet.
Pro ty, kteří je neznají nebo o nich uvažuji, vám je chci přiblížit, protože zejména Ellowyne je pohyblivá opravdu výborně a pokud má někdo rád tyto specifické panenky, jejich "resinky" by mu neměly ujít.

Cena těchto nahých basic panenek je téměr poloviční oproti jejich oblečeným a namalovaným kamarádkám, rozhodně je to výborná nabídka.
Panenky přijdou nahé, se dvěma páry očí, bez paruky. A teď už jejich malé představení.

Ellowyne

Obrázky nahé panenky už nemohu nafotit, protože má vlastní resin Ellowyne putovala k jiné majitelce, ale tady je jeden obrázek přímo od Wilde.

Copyright Wilde Imagination, source: www.wildeimagination.com