Červen 2015

Maica - první představení

7. června 2015 v 15:13 | Maianne |  Výtvory a představení
Už dlouho jsem nedělala pořádné představení, ale tahle dívčinka si ho zaslouží. Fotky z rozbalení nemám, protože přišla jen v sáčku a zabalená v polštářku, bez originální krabice a certifikátu. Nefer Kane, která je její autorkou, certifikáty ke svým panenkám nedává Usmívající se. Je pravda, že tyhle zvláštní panenky mají asi hodně specifický okruh ctitelů. Tahle malá slečna si ale našla cestu i ke mně. A tak putovala rovnou k Lence S., která jí dala konečný výraz. Takový, že je z ní opravdu má vysněná Maica.
Sraz panenkářek v Brně 2015

6. června 2015 v 16:16 | Maianne |  Akce 2015
Před týdnem jsme si užívali v Brně, na dnes již tradičním jarním srazu panenkářek. Letos opravdu převládaly BJD panenky kromě pár ukázek fashion krásek, což bylo vítaným zpestřením. Ale od začátku :D
Kromě zdržení na dálnici a hledání objížďky přímo v Modřicích, přes most k penzionu, jsme zvládli cestu v pohodě. Počasí nám přálo, takže ani zdržení nám nemohlo zkazit náladu. Trochu zmatků při přípravě - ale děvčata se zapojila, takže jsme vše zvládli na čas. A mohlo se začít.
Prvním nádherným překvapením byl hromadný dárek od Janči. Děkuji ještě jednou za krásnou teplounkou šálu a určitě se všichni příště slezeme ošálovaní Smějící se. A zlatým hřebem se stal rozhodně dvoupatrový marcipánový dort od ... no přece také od Janči.
Ale abyste si nemysleli, že jsme se jen cpali a chumlali se do teplého. Také jsme pilně povídali, obdivovali a uchali, fotili a převlékali své poklady, zkoušeli jim nové botičky a paruky (jasně že z krámku Leny Bibové Smějící se). A odpoledne jsme poslouchali vyprávění (a také koukali na fotky) Lenky o jejich výletě na pažížský Fashion doll festival. Tímto jí znovu moc děkuji za podělení se o zážitky.
Po večeři jsme ještě povídali a povídali a spát jsme šli až po půlnoci, abychom ráno zase brzy vstali a s povídáním pokračovali Usmívající se.
Prostě byl to báječný víkend plný báječných lidí, nádherných panenek a krásných chvil s přáteli.
A tady už pár obrázků (zbytek je na Galerii, ale není jich moc, protože pro samé povídání jsme neměla čas fotit Smějící se.