Duben 2015

Temná ikona

15. dubna 2015 v 7:19 | Maianne |  Fashion kloubové panenky
Už dlouho jsem nefotila Evangelinky, i když mám tyto zvláštní panenky velmi ráda. Nejkrásnější je pro mě původní obličej, ale z nových jsem si nakonec pořídila i jednu Parnillu. Nedá se říci, že by byla moc hezká, ale rozhodně je velmi zajímavá. A na fotkách vždy znovu objevuji její kouzlo, na které často zapomínám.
A protože jsem slíbila nafotit jednu paručku, vyzkoušela jsem Pam nakonec ve více provedeních. A teď se s vámi chci podělit o její zvláštní krásu.

Přišla Isabell

14. dubna 2015 v 7:27 | Maianne |  Výtvory a představení
Ještě jeden malý box opening poslední z Doll Chateau krásek - Isabell. Zase ukážu jen pár fotek, než jí udělám pořádný profil a předvedu vám ji tak, jak jsem si ji vysnila Usmívající se.
Je to MSD s novým dívčím tělem, klouby má tudíž typické pro Doll Chateau a pohybuje se velmi dobře.První obrázky Crickeiho

13. dubna 2015 v 7:45 | Maianne |  Výtvory a představení
Chtěla bych vám dnes představit nový přírůstek do rodiny specifických panenek. Je to event panenka od Doll Chateau a jmenuje se Crickei Usmívající se. Fotila jsem ho hned po příjezdu, teď už je o Sebiho na přemalbě, takže vám ho brzy představím ve finální podobě. Chci si ale znovu vychutnat ten jeho roztomilý obličejík i bez face up.Pražský sraz sběratelů panenek - jaro 2015

12. dubna 2015 v 11:15 | Maianne |  Akce 2015
Včera proběhl náš první letošní sraz - tradiční pražský sraz ve Ferdinandě. Přálo nám počasí, protože slunce svítilo a hřálo o sto šest. Bohužel jsem včera měla dost na pilno a musela jsem brzy odcházet, takže nebyl prostor na pořádné popovídání, ale fotek jsem stihla udělat dost, takže se s vámi chci podělit o krásná výtvory, stylizace, předělávky a vůbec všechny krásné panenky, které děvčata přinesla ukázat.
Je tu jen výběr, další fotky najdete v Galerii.
Současně tímto chci podělovat Lence a Davidovi, kteří se ujali organizace a přijíždějí za námi do Prahy z velké dálky. A přivážejí s sebou spoustu lákadel a ničidel pro naše peněženky Smějící se. Začnu tedy malou ukázkou jejich obchůdku.

A kromě speciálky Barbii z letošního pařížského festivalu i mou milovanou Deja Vu, v typické stylizaci v účesu z 30. let minulého století
Výběr botiček, paruk, očí - no prostě krása :D