Březen 2015

Sraz sběratelů panenek Praha - jaro 2015

21. března 2015 v 7:38 | Maianne |  Akce oznámení 2015
Oznámení přichází na poslední chvíli, ale i letos chceme pozvat všechny zájemce, majitele i příznicve na tradiční jarní sraz sběratelů panenek v Praze, který se bude letos konat v sobotu 11.4.2015 ve známé restauraci Ferdinanda (adresa: Politických vězňů 19, Praha 1).
Pro nováčky doplňuji, že tento sraz je již tradičně zaměřen hlavně na tvoření kolem panenek, takže můžete ukázat své krásky v nových oblecích, pochlubit se nábytečkem, miniaturkami, prostě vším, co jste vytvořili krásného.
Další informace najdete na stránkách organizátorů (Lenka Klímová) zde. Přihlášku posílejte na mail: info@dolls-doll.com.
Zahájení bude opět v 11 hodin dopoledne. Takže si už začněte připravovat své krásky a moc se na vás všechny těšíme.
Ukázka z pozdimního srazu Usmívající se, kde byly k vidění opravdu zajímavé panenky.


Srovnání Fashion BJD

10. března 2015 v 19:38 | Maianne |  Fashion BJD panenky
Protože po mně pár děvčat chtělo víc fotek Lishe (Fairyland Chicline), udělala jsem malou srovnávací sérii s dalšími Fashion BJD panenkami - Jamieshow Sasha (vlevo) a Dollmore Sara (uprostřed). Nebylo sice už příliš světla, ale nakonec pro srovnání nevyšly obrázky tak špatně. Všechny jsou 16" vysoké, ovšem Sara je jednoznačně nejvyšší (spíše 17" Usmívající se). A Lishe je určitě nejvíce obdařená Smějící se.Sraz sběratelů panenek Brno 2015

8. března 2015 v 19:48 | Maianne |  Akce oznámení 2015
Letos se nám termín brněnského srazu trochu posunul, protože vícero účastníků má akce začátkem května (a také díky tomu, že oba květnové svátky vycházejí na pátek), bylo tedy nkoenc vybráno datum sobota 30.5.2014.

Tímto oficiálně zahajujeme přijem přihlášek na sraz, který se bude konat již tradičně v penzionu FINO Club v Modřicích u Brna. Protože se nám osvědčilo moci zůstat i přes noc, abychom si v klidu mohli popovídat a bavit se, nabízíme i letos možnost rezervovat si ubytování ze soboty na neděli (případně z pátku na sobotu). Rezervaci noclehu je potřeba ohlásit spolu s přihláškou.
Budeme mít jako loni rezervovaný menší salonek (je zde více světla a je dostupnější z ostatních prostor i z venku). Z toho plyne, že je spolu s příhláškou je potřeba zaplatit registrační polatek 150 Kč (pro členy Klubu sběratelů panenek je to 100 Kč). V rámci tohoto poplatku bude pro účastníky k dispozici občerstvení - chlebíčky, koláče, ovoce, pití, káva. Oběd, případně večeři si každý platí sám.
Spolu s potvrzenou přihláškou vám zašleme informaci o účtu, na který je potřeba zaslat peníze.


První fotky Wanille

1. března 2015 v 20:49 | Maianne |  Výtvory a představení
Dnes přicházím s dalším překvapením - domů doputovala malá Wanille.
Zabalená jako housenka do teplého a huňatého pelíšku na mě vykoukla s motýlí váhavostí.


Jde o model Wanda od firmy Doll Chateau. Velikostí patří k YOSD, tedy mezi 25 - 30 cm. Wanillka patří k těm větším.