Únor 2015

Panenkářská burza Praha

22. února 2015 v 17:50 | Maianne |  Akce oznámení 2015
Po delší odmlce přicházíme zase s několika akcemi. První z nich je Panenkářská burza, kterou pořádá náš Klub sběratelů panenek. Bude se konat v sobotu 14.3.2015 v Praze ve Ferdinandě (pro nováčky je adresa zde: Politických vězňů 19, Praha 1, je to první ulice vpravo z Václavského náměsí, když se jde zeshora od Muzea).
Zahájení je v 11 hodin a konec ve 14 hodin.
Na burze můžete prodávat vše, co se týká panenek (bez ohledu na výrobce, materiál, velikost ...), takže jak samotné panenky, tak i oblečení, paruky, doplňky, nábytek apod.

Něco k organizaci:
Máme rezervované celé horní patro, takže místa by mělo být dost. Potřebujeme ale aspoň přibližně vědět, kolik lidí má zájem přijít a něco prodávat. Takže zájemce prosím, aby zaslali přihlášku na mail: maianne@email.cz nejpozději do 7.3.2015
Pro přihlášené připravíme kartičky se jmenovkou, ostatní se budou muset přihlásit a dostanou jmenovku na místě. Registrační poplatek pro prodávající bude hrazený na místě a bude 20 Kč.
Prosíme prodejce, aby si věci na prodej připravili (nejlépe do obalů a s cenovkami, na místě budeme nějaké prázdné cenovky mít k dispozici, ale bude jich jen omezený počet).

Těšíme se na vás všechny na první jarní akci.

Maianne


První fotky Ruby

22. února 2015 v 16:33 | Maianne |  Výtvory a představení
Po dlouhé době se zase dostávám k psaní. Chci vám přestavit novou krásku od Liz Frost - Ruby. fotky byly dělané narychlo, než zapadne slunce.

A tady už se klube náš malý "marťánek" Usmívající se (tentokrát přišla bez očí).


Nenašla jsem jí správná očka, takže dostala prozatím menší, světlezelené (na fotkách to moc nevynikne, ale ve skutečnosti jí docela sluší :D ). A teď už přichází zkouška paruk Překvapený