Říjen 2014

Výstava sběratelských panenek - Tehovec 2014

5. října 2014 v 19:46 | Maianne |  Akce oznámení 2014
Všem příznicvům a majitelům kloubových panenek oznamujeme, že v sobotu 22. listopadu proběhne velká Výstava moderních kloubových sběratelských panenek.
Je to první velká výstava sběratelských panenek pro veřejnost, kterou bude pořádat náš Klub sběratelských panenek.
Místo konání je kulturní dům v Tehovci u Prahy (za Říčany směr Kutná Hora). Výstava bude otevřená pro veřejnost pouze jeden den, od 13 do 20 hodin.

Na výstavě budou k vidění kloubové panenky:
- Ellowyne Wilde
- Evangeline Ghastly
- Tonner
- Integrity Toys
- BJD panenky
- umělecké paneneky od zahraničních autorů
Uvidíte zde i sbírku panenek Monster High včetně vlastních přemaleb a stylizací.
A v neposlední řadě vlastní tvorbu majitelů a tvůrců z Čech.


Emma - Millie Cerisedolls

2. října 2014 v 12:38 | Maianne |  Maianne
Tak po dlouhé odmlce konečně přicházím s novinkami (a doufám, že začnou přibývat i v jiných rubrikách :D).
Dnes vám chci představit svou novou krásku. Emma je model Millie Choupie Dark od Cerisedolls.
Velikostí je MSD, tvar těla je typický pro všechny panenky od Lillycat - útloučký hrudník a pas, široké boky a silnější stehna. Není to rozhodně typické tělo běžných BJD, ale kdo už měl jednou "Cerisku" v ruce, dá mi za pravdu, že člověka zaujmou na první pohled (nebo osahání) - buď jim beznadějně propadne nebo je zavrhne. Ale ani pak to nemusí být ztracený případ Mrkající, spousta z nás k těmto panenkám musela "dorůst" :).
Klouby nejsou moc vhodné na složité pózování, jsou jen single a dost specificky směrované (vhodným vylepením a utažením se pózování zlepší), ale to všechno vyváží její okouzlující tvář, s ořima tvarovanýma opět typicky pro Cerisedolls, a pro mě nádherný tvar těla. Kombinace zralých ženských proporcí a útlé, skoro dětské horní části těla - je prostě neodolatelná, sexy Smějící se. Ale dost řečí a podívejte se se mnou na její první obrázky, kdy jsem zkoušela z těch paruk, co mám doma, která by jí šla nejlépe.