Říjen 2013

Sraz BJD - Ostrava 2013

28. října 2013 v 11:45 | Maianne |  Akce 2013
Už je to sice týden, ale času je pořád málo, takže až dnes vám přináším článek o srazu BJD panenek v Ostravě, který proběhl v sobotu 19.října 2013.
Počasí nám opět přálo, slunce zahánělo podzimní chlad a barvilo listí do zlatých a rudých barev - prostě idylka Usmívající se. Po nějakém tom čekání na opožděné vlaky se většina přesunula do parku. Protože ale byla zima, zamířili jsme nejdříve do otevřené cukrárny, kde vzniklo naše předsunuté stanoviště. Holky totiž nevydržely a podlehly prosbám a volání svých miláčků a vypustily je na vzduch Smějící se. Takže první fotky vznikly mezi šálky s čajem a kávou.
Asi nejmladším členem rozrůstajícího se společensvtí BJD panenek u nás se stala Miki, která si tady prodělala svůj křest.Poté, co si vybrala oči, pustila se naplno do hledání svého "pravého já".

A nakonec obě děvčata musela zapózovat s nejmladším (a nejkrásnějším Smějící se) klukem na srazu.


Anketa - fotky na září (Fashion panenky)

21. října 2013 v 18:01 | Maianne |  Kalendář Fashion 2014
A poslední anketa se s fotkami na září do kalendáře fashion panenek. Kdo se chcete zúčastnit, přidejte komentář s čísly 3 obrázků, které navrhujete do kalendáře.

Číslo 1
Číslo 2
Číslo 3

Anketa - fotky na září (Evangeline)

21. října 2013 v 17:36 | Maianne |  Kalendář Evangeline - 2014
Další anketa je s fotkami na září do kalendáře Evangeline Ghastly. Pokud se chcete zúčastnit, přidejte komentář, do kterého uvedete čísla 3 obrázků, které se vám nejvíc líbí.

Číslo 1
Číslo 2

Číslo 3Anketa - fotky na září (Ellowyne)

21. října 2013 v 17:14 | Maianne |  Kalendář Ellowyne - 2014
Stíháme sice těžko, ale přece jen je připravená anketa s fotkami na září do kalendáře Ellowyne Wilde. Tak kdo máte zájem se zapojit, přidejte komentář, ve kterém uvedete, které 3 obrázy navrhujete do kalendáře. Uveďte jejich čísla Usmívající se.

Číslo 1
Číslo 2
Číslo 3

Anketa - fotky na září (BJD panenky)

17. října 2013 v 8:15 | Maianne |  Kalendář BJD 2014
Přicházíme s první podzimní anketou - jsou to fotky do kalendáře BJD panenek na září. Nakonec se nám sešlo docela hodně fotek, takže budete mít dost těžké rozhodování Smějící se.
Pokud chcete hlasovat, zvolte následující postup. Přidejte komentář, ve kterém uvedete, které 3 obrázky navrhujete do kalendáře. Uveďte jejich čísla Usmívající se.

Číslo 1
Číslo 2
Číslo 3

Podzimní zastavení

10. října 2013 v 9:36 | Maianne |  Výtvory a představení
Přináším vám další sérii fotek z focení do kalendáře. Snad se vám budou líbit a zkusíte také nějaké fotky do podzimních měsíců poslat Usmívající se.


Fotky do kalendářů do konce roku

10. října 2013 v 8:40 | Maianne |  Akce oznámení 2013
Protože se nám kvapem blíží konec roku, musíme co nejdříve dofotit fotky do kalendářů. Poslední uzávěrka bude první týden v prosinci, abychom je stihli ještě vytisknout. Proto vyhlašuji příjem fotek do všech kalendářů na říjen až prosinec již teď.

ZÁŘÍ - připomínám se, protože se mi nesešly skoro žádné fotky, a přitom fotit jablíčka a houby je docela zajímavé . No, nic, takže pokud dáte ještě něco dohromady do konce týdne, budu moc ráda.

ŘÍJEN - mezi listím, spadané, suché, barevné, prostě podzimní nálada
LISTOPAD - mlha, zamračené počasí, holé větve
PROSINEC - vánoční stromoček, dárky, ozdoby (tohle byste si mohli připravit už dříve, protože stejně asi sníh nenapadne a nějaké ozdůbky a smrkové větvičky můžete začítá dávat dohromady už teď)

Těšíme se na vaše fotky a doufám, že kalendáře dotáhneme včas.


Gino - různé podoby

6. října 2013 v 20:35 | Maianne |  Výtvory a představení
Už dlouho jsem nefotila svého největšího kluka. A dnes, když jsem fotila paruky na prodej (jsou na FB v bazárku), znovu jsem objevila, jaký je to fešák a jak dobře jsem si jej vybrala, i když dnes již patří k "pamětníkům" Smějící se. Tak se chci i tady podělit o jeho zamračený (ale to on je tak zamyšlený Mrkající) pohled.
Kupodivu vypadá dobře i v "dívčích" parukách Usmívající se.


Výstavní síň Art Gallery

1. října 2013 v 1:11 | Maianne |  Akce 2013
Asi ne všichni víte, že u nás existuje sdružení Art cz Gallery. Jde o sdružení tvůrců uměleckých panenek z různých materiálů. Sdružení má své stránky, kde se můžete dozvědět něco o autorech, kteří jsou do sdružení zapojeni, můžete si zde prohlédnout jejich díla a také si je zde zakoupit. Hlavní duší je paní Bohdana Klátilová, sama autorka mnoha panenek.
Obrázky a informace také můžete najít na jejich FB stránkách.
Toto sdružení je také organizátorem mezinárodní výstavy panenek, která proběhne v Praze 29.10. - 1.12.2013 (zde je odkaz na stránky výstavy).

Dalším krokem v činnosti sdružení bylo založení prodejní galerie, kde je možné si vybrané panenky prohlédnout v reálu. Galerii najdete na adrese: Dlouhá 26, Praha 1 a otevřeno je od pondělí do pátku od 10 do 18:30 hodin.