Listopad 2012

Novinky 28.11.2012

28. listopadu 2012 v 20:15 | maianne |  Novinky 2012
Poslední novinky najdete v sekcích:

Profily panenek


Ellowyne


BJD tvorba (Výtvory a představení)


BJD tvorba (Povídky)


BJD tvorba (Komiksy)


Tajemství (z cyklu Harwick a Naby)

28. listopadu 2012 v 20:08 | Margit |  Harwi - 2012
Drew ... já ti řeknu tajemství, jo? Víš, maminka zkoumá divoká zvířata ve Venezuele.

Jezdí na dlouhé výpravy do pralesa a při té poslední se ztratila Zamračený. Ale oni ji pořád hledají Usmívající se.

Naby, kdy se maminka ztratila?


V létě o prázdninách, ale oni ji najdou ... Určitě. Naby, určitě ... Usmívající se

Ahoj Drew Usmívající se ... Pšššt ... spí ... Ahoj Harwi Usmívající se
Drew, jsem moc rád, že jsi tady s námi Usmívající se

Kdo z koho (3)

28. listopadu 2012 v 20:07 | Sarianne a Memphis |  Povídky
Vědomím mu projela bolest. To bylo to první, co při probouzení zaregistroval. Bolest v podobě rudých prasklin na plátně všudypřítomné temnoty. Při pokusu se jakkoli pohnout se to ještě zhoršilo. Od ramen až po konečky prstů jím probíhala palčivá bolest.
Lukianovi se podařilo otevřít oči a hned napoprvé rozeznal osobu stojící s mírným téměř milým úsměvem proti němu. Milým do chvíle, než si jeden uvědomí to zvrácené ostří skrývané za ním, pomyslel si trpce.
A pak zjistil, z jakého důvodu necítí v horních končetinách nic víc než bolest. Připoutali ho za zápěstí a za ty teď visel ve vzduchu. To že mu to nepříjemně vyvracelo ramena, byl zřejmě účel. Stejně tak i fakt, že jeho napjaté tělo bylo o to zranitelnější a přístupné bolesti.
"Probral ses." řekla žena, jakoby jen zaspal snídani.
Neodpovídal, jen jí zatvrzele oplácel její pohled. Ona se nad tím jen pobaveně usmála a začala ho obcházet. Přitom z něj nespouštěla oči. Přímo ho hltala pohledem.
Znepokojovala ho myšlenka na to, co asi ta žena vidí. Měl pocit, jakoby do něj pronikala, dostávala se mu pod kůži… ne! To jí nedovolí!, a okamžitě se obrnil proti jakémukoli vnitřnímu útoku. Avšak jestli se mu podařilo nějaký takový vpád překazit, nedala to inkvizitorka nijak najevo. Stále se lehce usmívala. Lukian využil krátké chvíle, aby si prohlédl místo, kam se dostal. Tohle už nebylo podzemí. Vypadalo to spíše… jako rozlehlá loď nějakého chrámu. Ovšem tenhle 'svatostánek' se spíše podobal budově pro uctívání démonů nebo nějakému zvrácenému výplodu choromyslného. Řetězy, stoly z tvrdého, zčernalého dřeva, spousta železa a pout… a nyní prázdné lavice pro možné přihlížející. Nic z toho nesymbolizovalo údajnou službu Světlu.

Amber Bright Eyed

28. listopadu 2012 v 20:05 | Maianne |  Fashion kloubové panenky
Představuji vám nádhernou Bright Eyed Amber z podzimní kolekce 2012. Panenka je esenciální, tj. dodává se jen v prádélku. Je paruková, kromě platinové paruky má ještě rezavou, ale s tou budou obrázky zase jindy Smějící se. Líbí se mi právě v tom platinovém mikádu.

Nejdříve se předvede v odpoledním kompletu s volnou bílou halenkou a kožených kalhotách, doplněných dlouhým kabátem od Lenky B.Stěhování (z cyklu Harwick a Naby)

28. listopadu 2012 v 20:04 | Margit |  Harwi - 2012
Takže, Drew, Joren tady zůstane s námi, snad se sem nějak vejdeme RozpačitýHarwi, co kdybych tady trochu přestavěla nábytek, třeba by to pomohlo ? Usmívající se

Dobře, tak já zůstanu doma a pomůžu ti s tím Usmívající se.


Srovnání těl panenek Limhwa

28. listopadu 2012 v 20:03 | Lenka S. |  Výtvory a představení
V tomto článku bych vám chtěla ukázat rozdíly ve velikosti a pohyblivosti těl tří největších panenek od firmy Limhwa - MSD (43 cm), SD (57 cm) a SD (60 cm), projekt EOS.

Zleva Rose (EOS 60), Olivie (Limhwa 57), Ell (Limhwa 43)
Zepředu Ell (Limhwa 43), Rose (EOS 60), Olivie (Limhwa 57)

Lavice

28. listopadu 2012 v 20:02 | Katka |  Výtvory a představení
Tuto lavici jsem měla rozdělanou delší dobu (skládání z dřívek není vůbec jednoduché Usmívající se) a teď konečně mě Mia přemluvila, abych ji dodělala. Zatoužila totiž po lepším sezení Smějící se.

Hotová lavice, ale zatím holá
Polštářky, aby si slečny neotlačily sedínku Smějící se


Olivie - Lenka S.

28. listopadu 2012 v 20:01 | Lenka S. |  Profily panenek
Majitelka: Lenka S. (AGdoll)


Olivie

Společnost: Limhwa
Model: HALF ELF 57 (SD)
Velikost: 57 cm
Pleť: normální růžová
Face up: bez face up (nyní vlastní tvorba)
Dorazila: listopad 2012

Oficiální foto
Copyright Limhwa, source www.junkyspot.com

Olivie je mou v pořadí třetí BJD od společnosti Limhwa. Jako první jsem si koupila Sujan (MSD) a pak jsem zatoužila po té největší EOS 60cm. Protože jsem zjistila, že to jsou přesně ty panenky, které mi sedí, rozhodla jsem se doplnit jejich řadu o poslední velký model, což jsou Limhwa 57.
Kupovala jsem jí opět přes obchod Junkyspot a do čtrnácti dnů byla doma. Rozhodujícím momentem pro koupi také bylo, že se v obchodě objevila bez faceupu. Tedy pro mě výzva namalovat si panenku dle svého.
Panenka přišla jako obvykle nahá, bez očí a paruky a bez stínování těla. Měla ale dvojí chodidla - jak na podpatek, tak pro botky s plochou podrážkou. Když jsem ji vybalila, dost mě překvapilo, že má jen jednoduché klouby. Oproti ostatním dvěma, které je mají dvojité. I když tyto panenky vypadají dost podobně, rozdíly ve stavbě těla tam jsou. S pohyblivostí jsou na tom podobně, i když nejlépe je na tom MSD Sujan. Ale ani SD na tom v poměru k velikosti nejsou špatně.
Také se mi na těchto panenkách moc líbí jejich, řekla bych, realistické-anatomické tělíčko, což mám u panenek hodně ráda.

Novinky 25.11.2012

26. listopadu 2012 v 11:26 | maianne |  Novinky 2012
Vzhledem k přípravě srazu jsme minulý týden nepublikovali nic nového. Tak doufám, že vám to teď vynahradíme Smějící se. Poslední novinky najdete v sekcích:

Akce


BJD tvorba (Výtvory a představení)


BJD tvorba (Povídky)


BJD tvorba (Komiksy)


Toulavá koťata (z cyklu Harwick a Naby)

26. listopadu 2012 v 11:23 | Margit |  Harwi - 2012
Harwi, co bys říkal na kotě Mrkající? Naby ho našla opuštěné Usmívající se

To je mrňous Smějící se.


V pohodě? Trochu jsem se bála Smějící se

To si vážně myslíš, že bych vyhnal opuštěné kotě ? Překvapený

Čau Harwi!

Čau Jorene!

Ahoj Jorene, já jsem Drew Usmívající se. ... Ahoj Drew Usmívající se, už jsem o tobě slyšel Smějící se. ... Doufám, že v dobrém Smějící se.

Nechám vás Usmívající se, mám nějakou práci vedle.


Co se stalo, Jorene?


Nevím Zamračený, prostě je s Qian konec Zamračený Zamračený. Potřeboval bych se načas někam zašít. ... Jasně, že můžeš zůstat tady Mrkající. ... Díky Harwi Usmívající se.