Leo - Maianne

30. července 2012 v 1:42 | maianne |  Profily panenek
Majitelka: maianne
Do sbírání panenek jsem se pustila až letos na začátku roku. I když jsem o tom uvažovala už před několika lety, kdy jsem se poprvé setkala s obrázky BJD panenek a byla jsem uchvácená.
Začala jsem klasickými panenkami jako Barbie a Monster High (samozřejmě s pohyblivými klouby). Pak jsem objevila několik zajímavých tonnerek a také Ellowynky a Evangeline. Už v té době jsem si vybírala panenky podle charakteru, který ve mně evokovaly, a osobnosti, kterou jsem jim pro sebe přiřadila. A s první Evangelinou se mi v hlavě začaly rodit příběhy a tvořit světy, v nichž jsem zabydlovala své vybrané panenky. To, že mezi nimi nesmí chybět BJD panenka, mi bylo záhy jasné. A když dorazila první, věděla jsem, že u jedné nezůstanu.
Mé příběhy se rodí pomalu, ale snad jednou budou v takové podobě, abych je ukázala i kritickým očím někoho dalšího Smějící se.

Leo (Leonaire)

Společnost: Ficon
Model: Leonie - Fashion BJD
Velikost: 16"
Pleť: normální růžová
Face up: standardní včetně lehkého body blushingu
Dorazila: 24.7.2012
Panenka je dodávaná s kompletním face up, platinovou parukou, oblečením a botami. Navíc dostala s sebou tašku přes rameno a luxusní motoristickou helmu.

Panenku jsem objevila jako poslední z mé sbírky, když jsem hledala různé Fashion BJD. A zamilovala jsem se na první pohled. Protože ji právě vydali jako novinku, kterou navíc měli skladem, dorazila mi během týdne. Pár BJD panenek mi už přišlo, takže jsem ji rozbalovala s obavou, jestli se splní mé očekávání. Nezklamala mě!!! Ve skutečnosti je stejně báječná, jako vypadala na fotkách.

Vzhledem k velikosti je dost těžká a resin má trošku vzhled porcelánu. Připadá mi křehčí než ostatní BJD. Zbarvení pleti je sytější, není žádná "bledulka". S ohledem na proporce fashion má vše drobné kromě zadečku, ten má poctivý Smějící se. Obličej a face up je detailně provedený. Klouby v kolenou jsou možná trochu volnější, takže není jednoduché ji postavit bez stojánku (i proto, že má chodidla pro boty na podpatku a jejich stojná plocha je tudíž dost malá). Za to není problém jí je libovolně ohnout a usadit ji v různých polohách.

Pár fotek hned po vytažení z krabice (dokud bylo ještě světlo Usmívající se).

Jen aby bylo vidět, jaké proporce a členění má její tělo.


Jak by vypadala s burgund parukou?


A tady se postavila sama, když jsem jí nabídla oblečení, které dostala ve výbavě (včetně originální paruky).


V detailním záběru vyniknou její hluboké oči.Teď už ztrácí trpělivost, focení rozhodně nepatří k jejím oblíbeným činnostem.- - - - -
Leo se tu objevila z ničehonic před pár dny. Neví, kdo je, neví ani, jak se jmenuje. Může mít tak 18 až 25 let. Jméno jí dal starý muž, který ji našel a ujal se jí. Je to pro ni hrozně deprimující, že o sobě nic neví. I když, jak jí stařec říkal, ze spánku někdy vykřikuje nesrozumitelná slova. Že by přišla odjinud?

Zatím bydlí ve starém, polozbořeném domě na okraji přístavního města. To jediné, co ji uklidňuje, je hukot mořského příboje v noci, kdy nejsou slyšet sirény a motory lodí.
(Omlouvám se za kvalitu posledních dvou fotek, jsou z mobilu, protože jsem neměla k dispozici
foťáka Plačící.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Margit | E-mail | 30. července 2012 v 7:00 | Reagovat

Je krásná Majko :-),i to oblečení vypadá skvěle,jen je zase smutná ,jako Evangeliny :-D .Těším se,jak bude zjišťovat odkud je :-D

2 Lenka S. | 30. července 2012 v 16:58 | Reagovat

Krásná,krásná,krásná !....já bych ji brala hned :-) A to oblečení je luxusní a paruka dokonalá a to je vlastně celá panenka,já holt tyhle Fashion panenky můžu ;-)  :-)  :-)  :-)

3 maianne | 30. července 2012 v 19:14 | Reagovat

Děkuji, jsem z ní také nadšená a rozhodně nelituji. Jen bych potřebovala rychle něco ušít, aby to odpovídalo mé představě a také jejímu příběhu :-D

4 Lenka S. | 30. července 2012 v 20:22 | Reagovat

[3]:....už se těším,co jí vytvoříš,ale jí bude slušet všechno,je dokonalá-pro mě určitě ;-)  :-)  :-)

5 Eďa | Web | 31. července 2012 v 21:21 | Reagovat

No tak toto je WOW! Ficon jsem vždy jen obdivovala na Flickru:-D Je parádní, v každé paručce a oblečku může působit jinak, ale mně se zdá naprosto skvělá a dokonalá v její výbavě a krátké paručce, to je prostě prvotřídní kousek. Doufám, že ji ještě uvidíme na nějakých fotkách.

6 maianne | 31. července 2012 v 22:32 | Reagovat

[5]: Eďo, děkuji. Určitě ji uvidíte, i když není žádná modelka. A kdoví, co ji ještě čeká ;-) .

7 Margit | 20. října 2012 v 17:42 | Reagovat

Viděla jsem Leo naživo a mohu říct,že je opravdu dokonalá :-).Majko,chtělo by to hodně fotek,aby všichni viděli, jak je dokonalá i v pohybu :-).Opravdu nádherná panenka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama