Dollmore 1

26. července 2012 v 9:12 | maianne |  Typické BJD

Společnost Dollmore

Základní informace:
Jde o korejskou společnost, která vznikla v roce 2002. Má velmi rozsáhlou nabídku a vyrábí jak klasické, tak fashion BJD panenky, ale také speciality jako je řada upírů Dollpire nebo panenky s kočičíma očima. Každá řada je něčím specifická. Nabízejí také několik řad skutečně dětských panenek. V každé řadě se najdou různé obličeje.
Panenky jsou dodávány včetně očí, paruky a oblečené do spodního prádla, případně s punčochami.
Panenky jsou většinou omezeny na limitované edice do 100 ks, některé speciální třeba jen 10 ks.
Patří rozhodně mezi společnosti vyrábějící velmi kvalitní panenky, bohužel se to odráží i na ceně. Při větších objednávkách nabízejí dopravu zdarma. Dodací doba může být od 3 týdnů do 2 měsíců podle toho, jestli požadujete face up nebo body blushing.

Oficiální stránky: www.dollmore.net

Nabídka modelů a cenové rozmezí:

Glamor Model doll
Mladík: 75 cm
Cena : 590$ (za face up připlatíte 50$, za případný body blushing dalších 110$)
Panenky odpovídají mladíkům tak kolem 20 let a mají do detailů propracované tělo, u kluků to samozřejmě předpokládá pořádné svaly :o).

Copyright Dollmore, zdroj - www.dollmore.net

Model doll
Mladík: 75 cm
Dívka: 66 - 68 cm
Cena : 551$ dívky, 571$ kluci (za face up připlatíte 50$, za případný body blushing dalších 110$)
Mladíci jsou obdobní jako u větší verze, mají docela dobře propracované svaly. Dívky odpovídají tak věku 16 až 20 let, hlavně podle typu obličeje. Najdete zde velmi různorodé - od vysloveně dívčích až po hodně ženské. Dívčí těla jsou zaoblená, bez zvýraznění svalů.

Copyright Dollmore, zdroj - www.dollmore.net

Glamor Eve doll
Dívky: 56 - 59 cm
Cena: od 660 do 790$
Jde o řadu speciální edice panenek v limitovaných sériích 10 ks. Panenky mají velké poprsí a zadečky s úzkým pasem, prostě "přesýpací hodiny". Jsou dodávané s face up a kromě výše uvedeného s botami a luxusnějším oblečením.

Copyright Dollmore, zdroj - www.dollmore.net

Youth Dollmore Eve (Adam)
Kluk: 62 cm
Dívka: 57 cm
Cena : 501$ (za face up připlatíte 50$, za případný body blushing dalších 55$)
Vzhledově odpovídají tak věku kolem 16 let. Některé mají lehce anime vzhled, ale obličeje jsou opět hodně odlišné, od hodně dětských až po zralejší dívčí. Těla mají o něco méně propracované než větší modely.Copyright Dollmore, zdroj - www.dollmore.net

Zaoll
Dívka: 52 cm
Cena 480$ (za face up připlatíte 50$, za případný body blushing dalších 55$)
Tato řada je mezi klasickou 1/3 a 1/4. Nabízejí v ní pouze dívky vzhledově dost podobné, s protáhlejším obličejem a postavou dívek tak kolem 14 let.

Copyright Dollmore, zdroj - www.dollmore.net

Kid Dollmore
Kluk: 44 cm
Dívka: 43 cm
Cena : 246$ (za face up připlatíte 50$, za případný body blushing dalších 55$)
Panenky této řady už vypadají jako větší děti, tak ve věku 12 let. Zejména kluci mají hodně dívčí vzhled.

Copyright Dollmore, zdroj - www.dollmore.net


Z dalších uvedu například

Judith doll
Dívka: 44,5 cm
Cena: cca 400 až 500$ (podle vybavení panenky), dodávají se s face up a plným vybavením oblečení
Panenky mají specifický obličej s kočičími prvky, který je u všech podobný. Jsou vyráběny v malých sériích 20 nebo 30 ks.

Copyright Dollmore, zdroj - www.dollmore.net


O jejich fasion BJD pojednává další článek, protože to je dost odlišná skupina.

Společnost nabízí velký výběr panenek, velmi dobře navržených i provedených. Díky různým tvářím, i v rámci jedné řady, si můžete skutečně vybrat, která panenka se vám nejvíce líbí. Pohyblivost panenek mohu zařadit mezi standardní. Kromě panenek nabízejí i velký sortiment doplňků - oči, paruky, oblečení a boty. Ale také další drobnosti pro vylepšení.
Podle zkušeností dobře komunikují a jsou ochotní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka S. | 26. července 2012 v 17:15 | Reagovat

Super článek a panenky od Dollmore jsou nádhernééé :)))

2 Eďa | Web | 26. července 2012 v 18:08 | Reagovat

Jojo, poslední dobou jsem strávila hodně času na jejich stránkách:-)) Vybrala bych si, ale panenky, co se mi u nich líbí, jsou fakt drahé:-(
Jinak jednu malou fashion od nich mám (ale ne resinovou, jen tu abs) čerstvě doma, krabice je už na blogu, ale další fotky jsou nastavené až na zítra ráno. Moje zkušenost s nimi je tedy taková, že komunikují - na mé dotazy odpovídali brzy a panenka byla doma i s celnicí pátý den (21. odeslaná, 25. doma). Jedině doporučuji.

3 maianne | 26. července 2012 v 18:43 | Reagovat

[2]: Já na jejich stránky chodím už také pár měsíců. Hlavně kvůli fashion BJD, které mám vyhlédnuté. Kromě Sary jsem také koukala na tu jejich 12", moc se mi líbí, ale asi je pro mě malá. Ale i v jiných řadách mám pár oblíbenců :o). Jen ta cena! I když ve srovnání se Souldoll nebo Iplehouse vycházejí podobně. Jsem ale ráda za info, že i s tebou komunikovali dobře. Mně také hned odpověděli, když jsem se ptala na způsob objednání. Jsem moc zvědavá na tu tvou "malenku". Nechceš nám ji představit i tady :o)?

4 Lenka S. | 26. července 2012 v 18:49 | Reagovat

Edí,teď jsem koukla k tobě na blog,ta maličká Dollmorka je skvělá,takže se těším na další fotky :-)

5 Eďa | Web | 26. července 2012 v 19:20 | Reagovat

[3]: Jo jo:-) Ještě jsem pořád nevymyslela profily panenek. Začala jsem s Jane, ten mám rozepsaný. O Leie zhruba. Ale zbytek nic, se mnou je to vždycky na dlouhý lokte:D Ale jak budou, hned pošlu, už jsem to slibovala i Leňulce. když večer lehnu, tak jsem většinu úplně hotová a už se na nic takového nezmůžu.
Jinak ty fashion se mi taky moc líbí, Sara a zbytek - tam bych nevěděla, kterou dřív. No ale hlavně ti chlapíci... z těch jsem unešená.

[4]: Díky Leni, budou. Líbí se mi, jak na každého působí jinak, Šárka psala, že jí přišla na fotce jak MSD, v práci, když ji viděli v mobilu, tak mysleli, že je úplně malinká (třeba tak kolem 20 cm)... Ona je něco mezi:-)

6 Margit | E-mail | 28. července 2012 v 8:25 | Reagovat

Tak jste mne všechny nalákaly a už jdu zase prohlížet další stránky,skončí to někdy ? :-))).Leni ,seznámení s firmou je moc pěkné,mám pocit,že by mohly mít i něco pro mne ,děkuji :-))).Jdu kouknout :-)

7 Arengil | 7. listopadu 2016 v 20:13 | Reagovat

No jasně, Dollmore je klasika. Obzvláště počiny od Gu Mi Jeong :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama